main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ilkka Mustonen näitas kindlat mängu. Alver Kivi

Ilkka Mustonen näitas kindlat mängu. Alver Kivi

Males jagati medaleid

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
27.02.2020
15:57

16. veebruaril toimus maakonna kiirmale esivõistluste 6. etapp, kus 7 osaleja hulgas oli parim Ilkka Mustonen, kes võitis kõik 6 partiid. Teiseks tuli 4,5 punktiga Milde Burkova, esmakordselt sel hooajal esikolmikusse jõudnud Arvo Kallas kogus 4 punkti.

19. veebruaril peetud maakonna välkmale esivõistluste 5. turniiril oli vaid 4 osalejat, kes omavahel mängisid 2 ringi. Edukaim oli taas Ilkka Mustonen, kogudes 5 punkti 6st võimalikust. Järgnesid Timo Tamm 4 ja Ülo Tuulik 3 punktiga.

Kuna tegemist oli hooaja viimase võistlusega, siis selgusid ka kokkuvõttes paremad. Maakonna meister välkmales on Ilkka Mustonen, kelle 3 parema turniiri keskmine võiduprotsent oli 91,59. Hõbemedal riputati kaela Timo Tammele (90,72%) ja pronksmedal Ülo Tuulikule (54,05%).

22.-24. veebruarini toimusid 8 osalejaga maakonna meistrivõistlused pika ajakontrolliga ehk tavamales. Maakonna meistriks krooniti Martin Kallas.

Martin Kallas jäi esimeses voorus küll alla hea turniiri mänginudkoolinoor Andre Koppelile, kuid järgmised 4 partiid tõid Kallasele vaid võite ning 4 punkti oli esikohaks piisav. Teise koha saavutas Ilkka Mustonen, kes samade punktide (3,5) juures edestas lisanäitajatega Milde Burkovat. 3 punkti kogusid Jaak Turja ning Koppel (alistas teises voorus ka Burkova, kuid viimase vooru allajäämine Turjale sel korral Andrel veel meistrivõistluste medalit võita ei lubanud), teistel oli punkte vähem.

Kiirmale meistrivõistluste viimased 3 etappi toimuvad 8. märtsil, 22. märtsil ja 5. aprillil.

Marko Siil

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.