main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parim saarlane Hendrek Kelder. Allan Mehik

Parim saarlane Hendrek Kelder. Allan Mehik

Malefestivali võitis Motõlev, parim saarlane Kelder

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
06.06.2022
08:05

Saaremaa Malefestivali kahepäevasel kiirturniiril pälvis 13 vooru järel 11 punktiga esikoha FIDE lipu all esinenud vene suurmeister Aleksandr Motõlev.

Motõleviga sama palju punkte kogus eelmiste Saaremaa festivali kiirturniiride võitja suurmeister Daniel Fridman Saksamaalt, kuid lisanäitajate alusel jäi ta teiseks.  10 punktiga oli kolmas suurmeister Leedust Tomas Laurusas.

Eesti parimana oli neljas suurmeister Kaido Külaots 9,5 punktiga. Hea mänguga rõõmustas nooruke Team Estonia liige Anastassia Sinitsõna, kes sai nii parima naismängija, kui ka parima noormaletaja auhinna teenides 8,5 punkti.

Parima saarlasena oli 6 punktiga 68. Hendrek Kelder, 75. oli Aivar Sõrm 5,5; 81. Ilkka Mustonen 5; 100. Milde Burkova 4 ja 104. Fred Pokk 2,5 punktiga. Kokku osales 104 maletajat.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.