main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Malcolm Wilson. wrc.com

Malcolm Wilson. wrc.com

Malcolm Wilson: Ott demonstreeris perfektset strateegiat

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
12.06.2017
08:58

“See on Otile ja Martinile alles algus,” lausus Malcolm Wilson. “Ei ole midagi magusamat kui see esimene võit, mille saavutamisel nad demonstreerisid perfektset strateegiat ja väga muljetavaldavat sõitu. Nad peavad oma etteaste üle olema äärmiselt uhked ja ma olen kindel, et see võit on üks paljudest.”

Malcolm Wilson tunnistas, et Ott Tänaku arengut on olnud fantastiline jälgida. “Tal oli alati hea kiirus, kuid nüüd on ta saanud kokku kogu paketi,” rääkis ta. “Samuti tahan ma tunnustada Martinit. See on tema jaoks esimene aasta sellisel tasemel, ta võttis väljakutse vastu ja on näidanud tõelist proffesianolismi.”

Wilsoni sõnul valitsesid meeskonnas pärast Ott Tänaku finišit väga emotsionaalsed tunded. Kui sa oled kellegiga koos niipalju töötanud, kogenud tõuse ja mõõnu, siis tähendab see võit kõigile palju,” tõdes Wilson.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.