main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mairo Miil FC Kuressaare viimasel kontrollmängul. Alver Kivi

Mairo Miil FC Kuressaare viimasel kontrollmängul. Alver Kivi

Mairo Miil: tahaks palju mänguaega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.02.2018
08:35

Vahepeal FC Flora koosseisu kuulunud FC Kuressaare kasvandik Mairo Miil on koduklubis tagasi ja nööd loodab ta Premium liigas palju mänguaega teenida.

Kaitsja Mairo Miil ütles, et FC Kuressaarega liituda on ikka hea meel, kuna ta on ju sellest klubist sirgunud. “Kuna meeskonnakaaslased on tuttavad, siis vastuvõtmine on olnud väga positiivne ja saan kõigiga hästi läbi,” lausub ta.

Mairo Miili sõnul on FC Flora ja FC Kuressaare kõige suurem vahe just selles, et üks on professionaalne meeskond ja teine amatöör meeskond. FC Floras on trennid väga intensiivsed ja vahepeal on ka kaks trenni päevas.

“Samas on Kure meeskond kindlasti parandanud oma suhtumist treeningprotsessi,” leiab kaitsja. “Mehed pingutavad, et õhtuti hilja trennidesse jõuda ning anda endast maksimum. Eks ta vajab jälle natuke harjumist sisse elamiseks. Kui arengu poole pealt võtta, siis usun, et tuleb väga raske hooaeg ja annan kindlasti endast maksimumi, et meeskonda aidata.”

Mairo Miili sõnul on hetkel raske midagi otseseks eesmärkideks panna, kuna ta pole varasemalt Premium liiga tasemel mänginud. “Algne soov oleks võimalikult palju mänguaega saada ja liigaga ära harjuda,” märgib ta. “Usun, et meil on head võimalused liigasse püsima jääda, kui kõik annavad endast maksimumi ja mehed terved püsivad. Eks näis kuidas end käima saame.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.