main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mairo Miil võitleb Sander Viiraga palli pärast. Alver Kivi

Mairo Miil võitleb Sander Viiraga palli pärast. Alver Kivi

Mairo Miil sai koondisekutse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.02.2018
08:42

Järgmisel nädalal koguneb esmakordselt sel aastal Eesti U19 jalgpallikoondis, kelle peatreeneri Argo Arbeiteri valikusse kuulub ka FC Kuressaare kaitsja Mairo Miil. Laagrist ei saa teiste seas osa võtta vigastatud Rasmus Saar.

Noortekoondis koguneb teisipäeval, 13. veebruari hommikul A. Le Coq Arenal ning treenib Sportland Arenal. Järgmisel päeval kohtutakse EJLi jalgpallihallis treeningmängus U18 koondisega.

Kui suvel ootab noortekoondist ees traditsiooniline Balti turniir Leedus, siis U19 koondise aasta kulmineerub tänavu koduse EM-valikturniiriga, kus meiega kuuluvad ühte alagruppi Itaalia, Taani ja Soome. Mängud toimuvad 10., 13. ja 16. oktoobril. U19 koondist esindavad sel aastal noormehed sünniaastaga 2000 ja nooremad.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.