main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Madis Kallas võistlusrajal. Saarte Hääl

Madis Kallas võistlusrajal. Saarte Hääl

Madis Kallas ootas rekordi langemist

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
09.08.2020
20:41

Senine maakonna rekord 10-võistluses kuulus 7972 punktiga Madis Kallase nimele, mille ta püstitas 2006. aastal Arlesis. Risto Lillemetsa uue rekordi 8133 punkti sünd oli tema jaoks oodatud tulemus.

„Rekordid ongi selleks, et neid purustada,“ rääkis Madis Kallas. „Eks ma Risto talviste tulemuste pealt juba eeldasin, et ta selle rekordi ära teeb, sest rasketel aladel oli ta juurde pannud. Eks ta on ikka klass kõvem mees. Teha üksi kümnevõistluses selline tulemus on väga kõva sõna, sest konkurentsi korral võinuks isegi 200 punkti enam olla.“

Madis Kallase sõnul on hea, et Saaremaa 10-võistluse traditsioonid jätkuvad ja ala on ikka au sees. „No sellised rekordid panevad ka ju teisi meenutama neid mehi, kes alaga 50-30-20-10 aastat tagasi tegelesid,“ lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.