main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marie-Elis Kuivjõgi kaitses tiitlit. Alver Kivi

Marie-Elis Kuivjõgi kaitses tiitlit. Alver Kivi

Maakonna tennisemeistrid on Rauno Gull ja Marie-Elise Kuivjõgi

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
04.09.2017
21:13

Kuressaare tennisekeskuses krooniti nädalavahetusel mitmete tippude puudumisel maakonna meistriteks Rauno Gull ja Marie-Elis Kuivjõgi.

Meistrivõistluste peakorraldaja Rauno Gull ütles, et kahjuks jäi meeste turniiri tase mitme tipu puudumisel pisut lahjaks. Nii olid tugevamates erinevatel põhjustel puudu Kert Kilumets, Priit Suluste, Ivar-Hindrek Himmist ja Taavi Himmist.

“Kahjuks olid neil seekord muud tegemised, nende osalemisel oleks meistrivõistlused olnud kindlasti ka huvitavamad mängijatele, kui pealtvaatajatele,” tõdes Rauno Gull.

Meeste turniiri finaalis võitis Rauno Gull Andre Koppeli 6:2, 6:2, pronksmedali kohtumises võtis Hendrek Kelder Riho Kalluse 6:1, 6:7, 6:4. Kokku osales 12 mängijat.

Paarismängu finaalis võitsid Riho Kallus – Egon Torn Andre Koppel – Karl-Alder Kuivjõgi 7:6, 6:1 ja pronksimängus võitsid Priit Sannik – Hendrek Kelder Taavi Tuisk – Jaan Heinmetsa 4:6, 7:5, 11:9.

Naiste finaalis olid vastamisi eelmise aasta kaks paremat ja nagu mullugi võitis Marie-Elis Kuivjõgi Kristel Gulli – seekord 6:3, 6:2. Kolmanda koha mängus oli Alissia Aleksandra Kivi 6:3, 6:2 parem Grete Gullist. Kokku osales turniiril kuus naismängijat.

Paarismängus osales kolm paari ja kõik mängisid omavahel läbi. Nii tulid võitjaks Marie-Elis Kuivjõgi ja Gerli Gull, hõbemedali said Alissia Aleksandra Kivi ja Nell Natali Kivi, pronksmedalid riputati Grete Gulli ja Kristel Gulli kaela.

“Naiste tase oli päris võrdne, aga kindlasti oleks tahtnud, et konkurentsi pakuks ka Aivi Auga, Kristiin Mets ja Kersten Vanem, aga ka nemad jäid seekord erinevatel põhjustel eemale,” märkis Rauno Gull.

Samas oli turniir enda proovile panekuks hea koht mitmele meie noorele, kellele loota lähiaastatel. Nii võitis lohutusturniiri 12-aastane Sten-Markus Sepp. Tüdrukute parim Grete Gull aga kaotas otsustavas kohtumises oma ema Kristel Gullile.

“Gretel polnud kõige aprem mängupäev ja võib-olla pärssis pisut ka mängimine oma ema vastu,” selgitas Rauno Gull. “Noored ei suutnud end seekord veel saja protsendiliselt realiseerida, aga anname neile aega harjutada ja kosuda ning varsti näeme kindlasti juba uusi võitjaid.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.