main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjad valitsesid finaali kindlalt. Alver Kivi

Võitjad valitsesid finaali kindlalt. Alver Kivi

Maakonna rannavolle tiitli võitsid Karli Allik ja Mark Kristjan Pitk

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
25.07.2020
18:35

Kuressaare rannas mängitud maakonna rannavolle meistrivõistluste finaalis võitsid Karli Allik ja Mark Kristjan Pitk Siim Rantaneni ja Mart Targema 2:0.

Karli Allik ja Mark Kristjan Pitk kontrollisid finaali täielikult. Avageimis saadi ette 8:3 ja 16:12 ning võideti 21:14. Teised juhiti 6:2 ja kuigi Rantanen ja Targem jõudsid 8:8 viigini võtsid Pitk ja Allik 21:15 võiduga lõpuks oma.

„Finaalis surusime neid minu serviga. Mul on lust hüppelt serviga vastu tuult täie rauaga panna ja nagu näha kandis see ka täna meile finaalis nende vastu vilja,“ rääkis Karli Allik edu toonud taktikast.

Alliku sõnul oli kogu turniir nende jaoks siiski päris keeruline ja mängud olid kõik väga tasavägised ning nii saadi alagrupis kaks 2:1 võitu. „Midagi kergelt ei tulnud, aga iga mänguga sai Mark Kristjan Pitk paremaks,“ rääkis Karli Allik, kellel oli algul plaan mängida koos Gerdo Pooliga, aga siis tekkis otsus teha turniir huvitavamaks ja nii võttis ta sõbra Marki endale partneriks.

„Ta pole väga rannavollet mänginud, aga tegime reedel Suures Tõllus väikese trenni, kus õpetasin talle mängu. Ta käis neljapäeval mängimas ka kohalikku etappi ja saime kokkuvõttes korralikult hakkama.“

Pronksmedali mängus võitsid Helar Jalg – Vaiko Vaikla paari Mart Vahter – Martin Rosljuk 2:0 (21:13, 21:12).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.