main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raigo Sooär on saanud korvi all viskele. Alver Kivi

Raigo Sooär on saanud korvi all viskele. Alver Kivi

Maakonna meister tänavakorvpallis on Tesman

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
17.08.2019
17:09

Pihtla korvpalliväljakutel mängitud Saaremaa tänavakorvpalli meistrivõistlused võitis Tesman, kes alistas otsustavas kohtumises lisaajal Orissaare Träxi.

Turniiri viimases kohtumises pidi Tesman võitma Orissaare Träxi, sest muidu oleks kolme meeskonna vahel tekkinud surnudring. Lisaks oli konkurentsis veel Leisi. “Läksime muidugi võitma ja mäng kulges punkt-punktis. Viimane vise kukkus Reigol hästi sisse ja lisaaja võit on väga mõnus,” ütles Tesmani keskmängija Raigo Sooär. “Ma olen tänavakorvpalli mänginud üle kümne aasta, on olnud võite, teisi ja kolmandaid kohti, aga arvan, et see siin on kõige magusam. Kõige raskemalt tuli.”

Kokkuvõttes kogus 1. Tesman (Reigo Lass, Heikko Jäe, Sander Mets – MVP, Raigo Sooär) 8, 2. Leisi (Mairo Rumm, Gregor Allik, Madis Allik) 7, 3. Orissaare Träx (Alari Hiis, Raul Koppel, Härmo Lambut, Tarmo Väli) 6, 4. Estlant 5 ja 6. Šahmatt 4 punkti.

“Konkurentsis oleks võinud rohkem meeskondi olla, aga kõik olid täna väga rasked mängud ja vastased tugevad ning tegelikult oleks võinud siin võita kes iganes,” tõdes Raigo Sooär. “Samas on õnn ikka paremate poolel ja järelikult olime meie siis täna paremad. Meeskond tegi väga head tööd.”

Seeniorid: 1. Pihtla (Andres Meisterson, Marco Kesküll, Toomas Jalakas – MVP, Kristjan Koppel) 7, 2. Tesman (Marko Nelis, Siim Hinsberg, Tõnis Leppik, Kristjan Leedo) 6, 3. Team Kärla (Janek Liivas, Ülar Liivas, Ahti Antsaar, Erik Järvalt) 5 punkti.

Noored: 1. Orissaare Träx (Tormi Joonatan Metsla – MVP, Rasmus Tambur, Tanel Kreem, Oskar Maripuu) 8, 2. Karud (Ragnar Tisler, Kevin Laanekivi, Jan-Markus Laanet, Kaur-Kristjan Mäemets) 5 ja 3. Pöialpoisid (Andre Leppik, Sebastian Mets, Ott Andreas Jürisson, Robert Kaljo) 5 punkti.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.