main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Matš käib. Mardo Männimägi (Stuudio 7)

Matš käib. Mardo Männimägi (Stuudio 7)

Maailmameistritiitlit ihkav Liisi Vaht ootab toetust

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
30.08.2017
07:53

Detsembris Ameerika Ühendriikides Anaheimis toimuvatel Brasiilia jiu-jitsu maailmameistrivõistlustel kuldset medalit jahtiv Liisi Vaht on algatanud toetuskampaania läbi ühisrahastusplatvormi  Hooandja, et vajalikud finantsvahendid kokku saada.

http://www.hooandja.ee/projekt/voitleja-liisi-vaht-brasiilia-jiu-jitsu-maailmameistrivoistlustele

Orissaarest pärit 26-aastane Liisi Vaht on viimase kuue aasta jooksul võitnud kõik, mis võita annab, muuhulgas tuli ta aprilli algul Euroopa meistriks. Nüüd tahab Liisi Vaht teha seda millega pole seni hakkama saanud tema alal ükski eestlane ja see on medal maailmameistrivõistlustelt.

Klubis 3D Treening harjutav Liisi Vaht soovib võistelda ka MMile eelneval võistlusel Texases  ja läbi Hooandja loodab ta 8. oktoobrini toimuva kampaania käigus koguda vajalikud 2500 eurot. Siis on kaetud lennureisid, elamise ja treenimiskulud ning osavõtumaksud.

Äsja Soomes toimunud võistlustel alistas sulgkaalus lillade vööde arvestuses võistlev Liisi Vaht maailmameistrivõistlustel hõbemedali saanud naise ja sai sellega veelgi enesekindlust juurde. „Mul on maailmameistrivõistlustel päris head võimalused,“ rääkis Liisi Vaht enesekindlalt. „Olen ka varem väga tugevate vastastega võidelnud ja neid võitnud ning seepärast olen kindel, et võin ka Anaheimis kõige kõrgemate kohtade nimel võistelda.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.