main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lümanda võistkond. Erakogu

Lümanda võistkond. Erakogu

Lümanda tüdrukud Aastalõputurniiril neljandad

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
20.12.2018
17:12

Tallinnas Kalevi spordihallis toimuval Aastalõpu jalgpalliturniiril said Lümanda põhikooli tüdrukud maakoolide arvestuses neljanda koha.

Lümanda põhikool võitis alagrupis Vändra gümnaasiumi 2:0 (Kaili Lilles 2), Suure-Jaani koolile kaotati 0:1, võideti Laeva põhikool 6:0 (Kaili Lilles 4, Helina Tarkmeel 1 ja Marii Silts 1) ja Tabasalu ühisgümnaasium II 4:0 (Kaili Lilles 3, Helina Tarkmeel 1). Poolfinaalis Kuusalu keskkooliga 0:0, penaltitega 0:2. 3.-4. koha mängus Suure-Jaani koolile 1:2 (Kaili Lilles).

Treener Sander Viira ütles, et alagrupis olid väga tugevad võistkonnad ja tundus, et läheb väga raskeks. „Kui juba vahepeal tundus, et me alagrupist edasi ei saa, siis viimane mäng tuli väga hästi välja ja tuju oli laes, aga samas pärssis see mängu poolfinaalis,“ lausus ta.

„Pidime palju mängima palliga ja vastane kannatas ilusti ära, meie ei löönud otsustaval hetkel ära. Kolmanda koha mäng oli juba raske, tüdrukutel olid poolfinaali kaotuse järel juba pisarad silmas. Läksime küll juhtima, aga mängu võita ei suutnud.“

Sander Viira, et kokkuvõttes oli raske päev, sest Tallinnasse hakati väga varakult sõitma, mängiti kuus mängu ja oli suur koormus. „Aga Suure-Jaanile, kus mängijaid esiliigast kaotada ei ole häbiasi,“ märkis ta.

Mängisid: Victoria Vihman, Kaili Lilles, Liisu Lilles, Helina Tarkmeel, Liise Lindau, Marii Silts ja Kristi Tuuling

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.