main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Luise Vevers rajal. Alver Kivi

Luise Vevers rajal. Alver Kivi

Luise Veversile kolmevõistluses pronks

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
11.09.2017
08:22

Saare Ratsakeskuse esindaja Luise Vevers võitis hobusel Ruudi Harjumaal Niitvälja Ratsabaasis ratsutamise kolmevõistluse Eesti meistrivõistlustel juuniorite (kuni 18. aastased) klassis pronksmedali.

“Esimest hooaega kolmevõistlusega tegeleva Luise Veversi kolmas koht Eesti meistrivõistlustel on väga hea tulemus, eriti arvestades, et ka tema võistlushobuse jaoks on see esimene hooaeg mitmevõistlusega tegeleda,” rääkis klubi esindaja ja treener Jaagup Kallas.

Võistluspaigas valitsesid väga rasked tingimused. Vihmane ja tuuline ilm muutis võistlusväljaku libedaks ja hobustele ebamugavaks, mistõttu kõik osalejad jäid isiklikest parimatest tulemustest küll kaugele, kuid just keerulistes tingimustes selguvadki parimatest parimad.

Koolisõidus saavutatud tulemus viis Saaremaa võistluspaari peale esimest ala kolmandale kohale. Takistussõidus tuli eksimus kahesel süsteemil, kui veidi pehmel pinnasel oli raske sportlasel õiget rütmi leida ja üks latt langes. Ka konkurendid eksisid ja nii jäi enne otsustavat maastikukrossi seis samaks.

Kross läbiti vigadeta, kuid ületatud normiaja eest saadi 3,2 miinuspunkti. Lõpuprotokollis see aga kohta ei muutnud ja tulemuseks pronksmedal.  “Kolmas koht ei ole kindlasti lagi, sest sama paar on teinud edukaid starte läbi suve, konkureerides samade võistlejatega ja jõudnud poodiumi kõrgeimale astmele,” märkis Jaagup Kallas, lisades, et kolmevõistlus on väga tehniline ala ja ilmastik mängib suurt rolli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.