Robert Virvesele Lõuna-Eestis klassivõit

Kategooriad: Autosport
26.08.2018
09:13

Järjekorras 16. Lõuna-Eesti rallil võitsid klassis EMV 8 (E10) esikoha Robert Virves – Sander Pruul.

Kaheveoliste klassi EMV8 (E10) hooaja kuuenda etapi parimad olid Robert Virves – Sander Pruul (Opel Astra). Klassi teisena lõpetasid Agris Upitis – Andris Spilva (Renault Clio RS), kes jäid võitjatest 4 minuti ja 35,8 sekundi kaugusele. Klassi kolmas koht Kristen Volkov – Erki Eksinile (BMW 318), kes jäid ralli lõpuks klassivõitjatest maha 7 minuti ja 22,3 sekundiga.

“Esimene päev oli aeglane ja teine päev hakkasime pöhikonkurenti Martin Saart püüdma. Esimesel katsel saime 3 sekundit tagasi, aga järgmisel katsel sai Martin betoonplokile pihta ja lõhkus radika, seega pidi katkestama. Edasi sõitsime juba põhimõtteliselt niisama, keegi ei ohustanud meid,” rääkis Robert Virves.

Eesti autoralli meistrivõistlused 2018 saavad lõppakordi Saaremaal, kui 12.-13.oktoobrini sõidetakse järjekorras 51. Saaremaa ralli.