main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Robert Virvese tiim rõõmustamas. Erakogu

Robert Virvese tiim rõõmustamas. Erakogu

Robert Virvesele Lõuna-Eestis klassivõit

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.08.2018
09:13

Järjekorras 16. Lõuna-Eesti rallil võitsid klassis EMV 8 (E10) esikoha Robert Virves – Sander Pruul.

Kaheveoliste klassi EMV8 (E10) hooaja kuuenda etapi parimad olid Robert Virves – Sander Pruul (Opel Astra). Klassi teisena lõpetasid Agris Upitis – Andris Spilva (Renault Clio RS), kes jäid võitjatest 4 minuti ja 35,8 sekundi kaugusele. Klassi kolmas koht Kristen Volkov – Erki Eksinile (BMW 318), kes jäid ralli lõpuks klassivõitjatest maha 7 minuti ja 22,3 sekundiga.

“Esimene päev oli aeglane ja teine päev hakkasime pöhikonkurenti Martin Saart püüdma. Esimesel katsel saime 3 sekundit tagasi, aga järgmisel katsel sai Martin betoonplokile pihta ja lõhkus radika, seega pidi katkestama. Edasi sõitsime juba põhimõtteliselt niisama, keegi ei ohustanud meid,” rääkis Robert Virves.

Eesti autoralli meistrivõistlused 2018 saavad lõppakordi Saaremaal, kui 12.-13.oktoobrini sõidetakse järjekorras 51. Saaremaa ralli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.