main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistlus käib. Riina Ramst

Võistlus käib. Riina Ramst

Lõppes Saaremaa Merispordi Seltsi regatt

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
28.05.2018
08:34

Nädalavahetusel sõideti Roomassaares Saaremaa Merispordi Seltsi regatt, mis oli ühtlasi purjetamise Eesti meistrivõistluste avaetapp.

Vaikses tuules kulgenud võistlusel peeti enamikus klassides 8 võistlussõitu ning klassides Zoom8, Laser 4,7 ja RS:X ka finaalid. Võistlejaid oli kuues klassis kokku üle 150.

Saarlased jõudsid finaali nii Zoom8 kui Laser 4,7 klassides, kus kokkuvõttes saavutas Zoom8-l Georg Paomees 6. ja Jason Mäeots 10. ning Laser 4,7-l Peeter Kaju 8. ja Daniel Rüütel 10. koha.

Klassis Optimist finaale ei peetud ning kaheksa sõidu tulemusel jõudis Rico Robert Alliksoon 7. ja Artur Ader 32. kohale. Artur Ader pälvis seejuures U12 arvestuse pronksmedali.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.