main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Teele Treiel kuulitõuke võistlusel. Alver Kivi

Teele Treiel kuulitõuke võistlusel. Alver Kivi

Lippu kannab Priit Aavik ja veevalaja on Teele Treiel

Kategooriad: Saarte mängud
Autor: Alver Kivi
13.06.2017
16:28

Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsiooni üldkoosolekul, kus olid ühtlasi esindatud ka alade esindajad valis Gotlandil toimuvate Saarte mängude avatseremoonial meie delegatsiooni lipukandjaks ujuja Priit Aaviku ja veevalajaks kergejõustiklase Teele Treieli.

Lipukandja Priit Aavik oli eelmiste Jersey mängude mitmekordne nö “õnnetu” neljanda koha omanik ning ehk annab lipukandmine mõned murdosa sekundid lisamotivatsiooni juurde ja seekord tulevad ka ujumises medalid.

Veevalajaks on kergejõustiklane Teele Treiel, kes on eelmiste mängude kahekordne medaliomanik.

SSMA juhatuse esimees Mati Mäetalu ütles, et üldiselt lähtuti lisaks tulemustele veel printsiipidest, et lipukandja oleks mees ja veevalaja naine ning läbi aastate oleks nende austavate ülesannete täitjad erinevate alade esindajad. Jerseyl olid näiteks purjetaja ja võrkpallur.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.