main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Linna paigaldatakse välijõutreeningu seadmed

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
06.12.2017
08:26

Kuressaare Tervisepargi harjutusalale ja Kuressaare kesklinna staadionile paigaldatakse välijõutreeningu seadmed.

Kuressaare koostööprojektide koordinaator Käthe Pihlak ütles, et vajadus selliste seadmete paigaldamiseks tuli linna kaasava eelarve tegemisel. Välijõutreeningu seadmete rajamise toetuseks anti 109 häält ja sellega platseeruti kokkuvõttes kolmandale kohale.

Kokku paigaldatakse seitseteist väli-treeningseadet, neist üheksa Põhikooli staadionile ja

kaheksa Tervisepargi harjutusalale. Kesklinna staadioni harjutusalale on seadmtest projekteeritud sõudeergomeeter, elliptiline trenažöör, kõndimisraam, Uhke ratsanik, jalasirutaja, lõuatõmbamisredel, lõuatõmbamispuu, tõmmatavate käepidemetega tool ja paralleelsed latid.

Tervisepargi harjutusalale on projekteeritud sõudeergomeeter, elliptiline trenažöör, Uhke ratsanik, jalasirutaja, surfilaud, tõugatavate käepidemetega tool, paralleelsed latid ja kõhulihaste pink.

Projekti maksumus on 15 000 eurot ning selle sees on projekteerimine, seadmed ja nende paigaldamine. „Projekt on veel läbivaatamisel ja tähtaeg on mai lõpus, sest vastavalt kaasava eelarve reeglitele peavad tööd olema aastaga tehtud,“ rääkis Käthe Pihlak. „Rammumees OÜ-l on seadmed juba olemas ja kui ilm lubab ja juhtub olema pehme talv, siis on nad valmis paigaldama seadmed ka varem.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.