main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liliana Torn jooksurajal. Irina Mägi

Liliana Torn jooksurajal. Irina Mägi

Liliana Torn võitis Rae kevadjooksu

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
08.07.2020
09:19

Algselt aprillis toimuma pidanud Rae Run Kevadjooks leidis eriolukorra tõttu kalendris koha tänavu hoopis 5. juulil. Võistluse võitis naistest Liliana Torn.

Vaatamata toimumisaja muutusele asus starti enam kui 200 võistlejat, kellest 84 võttis osa 5,8 kilomeetri pikkusest põhidistantsist, kirjutab Marathon100.com.

Naistest oli teistest sama selgelt parem Liliana Torn. Mullu nii Rae Run suve- kui sügisjooksu võitnud Liliana finišeeris ajaga 22.46 ning mahtus üldarvestuseski esimese kümne sekka. Naistest sai teise koha Maris Terno (23.31), kolmas oli Mirjam Vint (25.17).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 222 osavõtjat.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.