main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liliana Torn Lääne-Virumaal võidukas

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
05.02.2018
08:40

Pühapäeval toimunud Vinni-Rakvere talvejooksusarja teise etapi võitis naistest tõusvat vormi näitav 48-aastane Liliana Torn klubist Täppsportlased.

“Juhtisin algusest peale, kuigi arvasin et Liina Kivi läheb kindlasti poole peal minust mööda nagu eelmisel korral, mil mind jäeti neljandaks, aga ei läinud. Püüan noortele konkurentsi pakkuda,” ütles Torn ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

Teiseks tuli Liina Kivi (SK Jooksupartner) 42.56-ga. Kolmanda koha sai Silja Jürs (Sparta) ajaga 44.28. Kokku osales 66 jooksjat. Vinni-Rakvere talvejooksusarja kolmas ja ühtlasi viimane etapp peetakse 11. märtsil.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.