main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liisi Vaht: hea oli jälle normaalselt võistelda

Kategooriad: maadlus
Autor: Alver Kivi
02.01.2022
09:17

Saare maakonna 2021. aasta parimaks naissportlaseks valitud jiu-jitsu maadleja Liisi Vaht sellist tunnustust ei oodanud ja tahab end jätkuvalt suurvõistlustel proovile panna.

Liisi Vaht sai Euroopa meistrivõistlustel jiu-jitsu täiskasvanute klassis 4. koha, Abu Dhabi Grand Slami kuni 55 kg 1. koha, Euroopa parim sportlane 2021 jiu-jitsus.

„Tunnustus tuli üllatusena, kindlasti,“ tunnistas Liisi Vaht, lisades, et ta ei oska konkurentidele hinnangut anda, kuna ei ole sel aastal palju Eestis viibinud ja pole kursis, kes on mida sel aastal Saaremaa naissportlastest saavutanud.

„Hooajaga olen üldiselt rahul, oleks võinud muidugi paremini minna, aga hea oli jälle natukene normaalsemalt võistelda. Parim saavutus oli minu jaoks AJP maailma meistrivõistluste neljas koht. Maailma tipud olid sellel võistlusel koos ja poodiumist palju puudu ei jäänud.“

Liis Vaht ütles, et eesmärk on edasi võistelda ja tihedamalt eriti suurvõistlustele, aga ka väiksematele ennast testima minna. „Kahjuks on selle jaoks eelkõige vaja leida sponsoreid ja abilisi, kuna ilma toetuseta saan valida vaid mõned suured ja väiksemad võistlused, kus aasta jooksul võistelda,“ märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.