main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liis Lepik. Brit-Maria Tael

Liis Lepik. Brit-Maria Tael

Liis Lepikule Eesti karikavõit

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.05.2019
22:57

Naiste Eesti jalgpalli karikafinaali võitis Liis Lepiku võistkond Tallinna FC Flora 4:0 Pärnu JK.

Pärnu alustas mängu teravalt, kuid enamus esimesest kolmveerandtunnist ohustas rohkem vastaste väravat Flora, vanehdab jalgpall.ee. Tallinna naiskonnal oli mitmeid häid võimalusi, kuid korra päästis Pärnu halvimast Mari-Ann Ploompuu väga hea tõrje, kui ta suunas Katrin Loo löögi latti. Järgnenud nurgalöögist pääses ohtlikult löögile Liis Lepik, kuid pall maandus värava katusele.

Flora suutis vastase väravaluku murda 39. minutil, mil Loo leidis suurepärase sööduga üles Mari Liis Lillemäe, kes lahendas meisterlikult 1-1 olukorra.

Kui teist poolaega oli mängitud ligikaudu veerand tundi, oli mõlemal naiskonnal hea võimalus. Esmalt tegutses ebakindlalt Flora väravavaht Getriin Strigin, kuid puurilukk suutis tekkinud olukorrale kiirelt reageerida. Mõned minutid hiljem tegutses hästi teiseks poolajaks Pärnu väravat kaitsma tulnud Imbi Hopp – Pärnu andis lohakalt palli ära ning pärast head söötu pääses Anastasia Dodeltseva vastase väravavahiga silmitsi, kuid teele saadetud löök tabas täpselt Hoopi.

  1. minuti alguses kahekordistas Ariina Mürkhain Flora eduseisu suurepärase kauglöögiga. Vasakkaitsjana tegutsenud Mürkhaini püüdmatu löök lendas kaarega üle väravavahi ning maandus Pärnu väravavõrgus.

Flora oli kohtumise lõpuminutitel veel kahel korral täpne. 88. minutil realiseeris penalti Katrin Loo ja esimesel lisaminutil vormistas lõppskoori Getter Saar.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.