Liis Lepik FC Flora vormis. Jana Pipar:jalgpall.ee

Liis Lepik kaotas koondisega Valgevenele

Kategooriad: Jalgpall
19.06.2019
09:13

Eesti naiste jalgpalli A-koondis pidas Kadrioru staadionil maavõistluse Valgevenega ning pidi tunnistama vastaste 1:0 paremust.

Kohtumise avapoolaeg kulges tasavägiselt ja mõlemapoolsete võimalustega. Esimesed paarkümmend minutit möödusid Eesti kerge initsiatiiviga, kui mitmel korral suudeti paremalt äärelt läbi murda ning pall karistualasse tsenderdada. Esimese pealelöögini jõudis Eesti koondis 19. minutil, kui Katrin Loo sooritus lendas üle väravaraami, vahendab jalgpall.ee.

Valgevene näitas mõne minuti pärast ka oma ohtlikkust, kui kastis pääseti löögile ning pall raksatas latti. Kohe järgmisel rünnakul leidis Eesti taaskord tee vastaste värava alla, ent Emma Treiberg saatis palli kõrge kaarega üle.

Poolaja lõpus kimbutasid külalised Eesti väravat nurgalöökidega ning mitmel korral pidi tõrjetööd tegema puurilukk Getriin Strigin. Valgevene surve kandis vilja 42. minutil, kui Anastasija Linnik murdis vasakult äärelt kasti ja saatis tugeva löögiga palli ristnurka. Vaheajapausile suunduti valgevenelannade minimaalse eduga.

Teine kolmveerandtund kujunes samuti võrdseks ning mõlemad koondised otsisid oma võimalusi värava löömiseks. Eestlannad paraku oma sihikut paika ei saanud.