main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liis Lepik FC Flora vormis. Jana Pipar:jalgpall.ee

Liis Lepik FC Flora vormis. Jana Pipar:jalgpall.ee

Liis Lepik kaotas koondisega Valgevenele

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.06.2019
09:13

Eesti naiste jalgpalli A-koondis pidas Kadrioru staadionil maavõistluse Valgevenega ning pidi tunnistama vastaste 1:0 paremust.

Kohtumise avapoolaeg kulges tasavägiselt ja mõlemapoolsete võimalustega. Esimesed paarkümmend minutit möödusid Eesti kerge initsiatiiviga, kui mitmel korral suudeti paremalt äärelt läbi murda ning pall karistualasse tsenderdada. Esimese pealelöögini jõudis Eesti koondis 19. minutil, kui Katrin Loo sooritus lendas üle väravaraami, vahendab jalgpall.ee.

Valgevene näitas mõne minuti pärast ka oma ohtlikkust, kui kastis pääseti löögile ning pall raksatas latti. Kohe järgmisel rünnakul leidis Eesti taaskord tee vastaste värava alla, ent Emma Treiberg saatis palli kõrge kaarega üle.

Poolaja lõpus kimbutasid külalised Eesti väravat nurgalöökidega ning mitmel korral pidi tõrjetööd tegema puurilukk Getriin Strigin. Valgevene surve kandis vilja 42. minutil, kui Anastasija Linnik murdis vasakult äärelt kasti ja saatis tugeva löögiga palli ristnurka. Vaheajapausile suunduti valgevenelannade minimaalse eduga.

Teine kolmveerandtund kujunes samuti võrdseks ning mõlemad koondised otsisid oma võimalusi värava löömiseks. Eestlannad paraku oma sihikut paika ei saanud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.