main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liina Kolk merel. Ants Haavel

Liina Kolk merel. Ants Haavel

Liina Kolk tuli Suurbritannia meistriks

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
07.09.2017
08:26

1.-3. septembril Hayling Island purjetamisklubis peetud RS Aero klassi Suurbritannia lahtistelt meistrivõistlustelt noppisid kõrgeid kohti ka saarlased. Kolme võistluspäeva jooksul tuli oma osavus maksma panna nii vaiksemates kui ka tuulisemates oludes.

RS Aero 5 klassis tõi meistritrofee Eestisse 4 sõiduvõitu kogunud Liina Kolk. Juulis Prantsusmaal maailmameistrivõistlustel Aero 5 klassis hõbedaga pärjatud Sander Puppart lõpetas Inglismaal 4. kohaga, vahendab Saaremaa Merispordi Selts.

72 osavõtjaga RS Aero 7 klassis saavutas Kristo Õunap südika võistluse tulemusel 3. koha edestades muuhulgas sama paadiklassi värsket maailmameistrit Stephen Cockerilli. Vaatamata väikestele tehnilistele viperustele lõpetas Ants Haavel meistrivõistlused tublil 8. kohal.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.