Liina Kolk tuli Suurbritannia meistriks

Kategooriad: Purjetamine
07.09.2017
08:26

1.-3. septembril Hayling Island purjetamisklubis peetud RS Aero klassi Suurbritannia lahtistelt meistrivõistlustelt noppisid kõrgeid kohti ka saarlased. Kolme võistluspäeva jooksul tuli oma osavus maksma panna nii vaiksemates kui ka tuulisemates oludes.

RS Aero 5 klassis tõi meistritrofee Eestisse 4 sõiduvõitu kogunud Liina Kolk. Juulis Prantsusmaal maailmameistrivõistlustel Aero 5 klassis hõbedaga pärjatud Sander Puppart lõpetas Inglismaal 4. kohaga, vahendab Saaremaa Merispordi Selts.

72 osavõtjaga RS Aero 7 klassis saavutas Kristo Õunap südika võistluse tulemusel 3. koha edestades muuhulgas sama paadiklassi värsket maailmameistrit Stephen Cockerilli. Vaatamata väikestele tehnilistele viperustele lõpetas Ants Haavel meistrivõistlused tublil 8. kohal.