main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liikumine teeb erksaks Orissaare 2016

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
28.04.2016
08:49

Coca-Cola ja Eesti Olümpiakomitee on käivitanud liikumisprogrammi „Liikumine teeb erksaks!“ Programmiga on liitunud ka Orissaare, kus koostöös Orissaare Gümnaasium ja MTÜ Orissaare Sport liikumissündmuse läbi viivad.

2015. aasta lõpus andis Coca-Cola Eesti Olümpiakomiteele (EOK) üle tšeki summas 51 000 EUR, mis suunati üle-eestilise „Liikumine teeb erksaks!“ liikumisprogrammi läbiviimiseks. Projekti sihiks on tõsta inimeste teadlikkust liikumise olulisusest, anda rahalist tuge kogu perele suunatud liikumisürituste läbiviimiseks ning jagada liikumisürituse korraldajate praktikaid teiste korraldajatega üle kogu maailma.

Coca-Cola ja EOK ühisprojekt koostöös kohalike kogukondadega taotleb kõigi inimeste, iseäranis laste, noorte ja kogu pere liikumisharrastuse populariseerimist. Eesmärgiks on muuta pered füüsiliselt aktiivsemaks ja harrastama tervislikke eluviise.

Oluline märksõna on rahvaspordiliikumine, millele Coca-Cola saavutusspordi krval üha enam tähelepanu suunab.

Orissaares toimub kogu projekti raames “Liikumine teeb erksaks Orissaare 2016”, mille põhieesmärk on samane eelkirjutatuga: tuua üha rohkem inimesi liikumise ja koostegemise rõõmu juurde.

Orissaare spordisündmusel täidetakse projekti eesmärki, tõstes kesksele kohale meie tammega staadioni ja vana traditsiooni “Ümber Orissaare jooksu”, mille taaselustamiseks on antud juht just sobilik.

Sportlik perepäev Orissaares toimub 31. mail käesoleval aastal kell 10:00. Alguspaik Orissaare tammega staadion.

Päeva programm näeb ette ümber Orissaare jooksu 1.-6. klassile ning eraldi arvestuses kõigile, kes sellest vanusegrupist ülespoole jäävad. Eraldi leiavad äramärkimist kõige sportlikum pere, kõige noorem osaleja ja kõige eakam osaleja. Loomulikult ka jooksu üldvõitja. Samuti auhinnad kõige sportlikumale klassile, kiireimale õpetajale ning kõige efektsema spordikostüümi kandjale.

Ümber Orissaare jooks on sobilik oma jooksuvormi proovilepanekuks; samuti sobib see neile, kes meeldivalt rahulikus tempos (kepi)kõndi harrastada soovivad.  Kõik on oodatud.

Lasteaiaealiste sportlikuks tegevuseks on maastikumäng tammega staadioni territooriumil. Tegemist on eakohase liikumist ja nuputamist kätkeva sportlik-mängulise tegevusega.

“Liikumine teeb erksaks Orissaare 2016” sportlikule päevale on oodatud kõik, iseäranis koolide õpilased ja kogu pered.

Jälgige infot www.orissaaresport.ee ja Orissaare Sport Facebooki lehelt.

Raimo Tamm, MTÜ Orissaare Sport ja Orissaare Gümnaasium

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.