main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elari Valmas olukorda puhtaks löömas. Alver Kivi

Elari Valmas olukorda puhtaks löömas. Alver Kivi

Levadia võttis Kuressaare vastu oma

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.07.2019
22:53

FC Kuressaare seisis koduväljakul jalgpalli Premium liiga ühe tiitlipretendendi Tallinna FCI Levadia vastu müürina pool tundi, siis said külalised oma tahtmise ja lahkusid Saaremaalt 3:0 võiduga.

“Me ei tulnud mõttega, et see mäng kaotada, aga vastane oli tugevam ja realiseeris oma võimalused, seepärast ka selline seis,” tõdes FC Kuressaare peatreener Jan Važinski. “Kui võistkond tuli puhkuselt ja kohe oli vastas tiitlipretendent ja Euro karikal osalenud meeskond, siis ei ütle, et oli paha mäng, aga arenguruumi on. Kuid kindlasti häbi ei ole.”

Jan Važinski saatis Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises väljakule neljase kaitseliini, keda toetasid viis poolkaitsjat ja üks ründaja. Külalised võtsid mänguohjad kohe enda kätte ja asusid väravat otsima. Saarlaste kaitset püüti lahti murda äärtest antud tsenderdustega ja loodi ka ohtlike olukordi, kuid võõrustajad püsisid kuni 29. minutini.

Üle ründaja Jevgeni Kabajevi lennanud pallile ei suutnud reageerida keskkaitsja Elari Valmas, kellest mänguvahend oma väravasse põrkas. Teist korda sahistas Levadia Kure väravavõrku esimese poolaja üleminutil. “Kahju, et see sel hetkel tuli,” märkis Jan Važinski, lisades, et eelmises kohtumises lõi Levadia ka lisaminutil värava ja see on valus.

Teisel poolajal mängupilt suurt ei muutunud, Kure meestest oli parim võimalus peaga löögile saanud Märten Opil, kuid pall lendas üle värava. Levadia vormistas mängu lõppskoori 3:0 81. minutil.

“Viimane värav tuli ainsast situatsioonist, kus nad mängisid meid maas üle, muud variandid nad mängisid enamuses läbi tsenderduste,” lausus Jan Važinski. “Kindlasti mõjutas meie sooritust suur vaheaeg kahe viimase mängu vahel. Aga teine on see, et kui tehakse individuaalseid treeninguid ja hoitakse füüsilist vormi ja oli näha, et joosta jõuame, aga palliga on vaja ka sõbraks saada ja neid trenne on meil olnud ainult neli.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.