main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Leisi võistkond. Gertrud Alatare/volley.ee

Leisi võistkond. Gertrud Alatare/volley.ee

Leisi vollelapsed Mikroliiga festivalil teised

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
19.05.2022
10:09

Kolmapäeval toimus Kohilas pärast kaheaastast pausi Super Skypark Mikroliiga Festival 1.-3. klassi lastele. Mängiti kahes liigas – püüdmispall ja minivõrkpall.

 Poiste püüdmispalli turniiril osales viis võistkonda. Esikoha saavutas kõikides mängudes 2:0 võidu võtnud Neemeco Gerardo’s Toys Kohila vald, kellele järgnes Leisi Kool Saaremaalt ja Rakvere Spordikool. Neljas koht läks Saaremaa Spordikoolile ja viies Kindluse Kool/Rae vallale.

Paremusjärjestus poiste püüdmispall: 1. Neemeco Gerardo’s Toys/Kohila Vald, 2. Leisi Kool- Rico Roomet Pärn, Aron Kurta, Jürgen Kaubi, Kadi Valt, treener Cristin Lepp, Toivo Lepp, 3. Rakvere SK, 4. Saaremaa Spordikool ja 5. Kindluse Kool/Rae Vald.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.