main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Uus ujula. Saaremaa vald

Uus ujula. Saaremaa vald

Laupäeval avati pidulikult Kuressaare Nooruse Kooli ujula

Kategooriad: Ujumine
Autor: Alver Kivi
02.10.2021
23:19

Kuressaare Nooruse kooli ujula ning kooli spordikompleksi remont algas tänavu 1. aprillil.

Oma senise ilme sai ujula 2001. ja 2006. aastal kahes etapis. Tänavuse renoveerimise käigus said ujula ja võimla abiruumid uue näo ning rajati ventilatsioonisüsteem ka võimlale.

Senisest ventilatsiooniruumist sai ümberehituste käigus multifunktsionaalne liikumislabor liikumisõpetuse tundide läbiviimiseks. Ehitustööde käigus paigaldati ka kooli peasissekäigu trepile invatõstuk. Rekonstrueerimistööde maksumus oli kokku 1 002 000 eurot.

Raha tuli vabariigi valitsuse kohalikele omavalitsustele riigi lisaeelarvest eraldatud vahenditest, mis on mõeldud koroonaviirusest tingitud kriisi tagajärgede leevenduseks ja majanduse turgutamiseks. Ehitajaks Arens Ehitustööd OÜ/Dreibau OÜ. Omanikujärelevalvet teostas Ösel Consulting OÜ.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.