main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Plaanis on mäned punktid võtta. Ott Tänak facebook

Plaanis on mäned punktid võtta. Ott Tänak facebook

Ott Tänak lõpetas laupäeva kahe katsevõiduga

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
19.03.2023
08:04

Autoralli MM-sarja Mehhiko etapi laupäevase võistluspäeva järel on liider Sebastien Ogier, päeva lõpetanud kahel lühikesel katsel näitas Ott Tänak parimat aega ja on kokkuvõttes 14. kohal.   

„Tänane päev oli kindlasti palju parem kui eile,“ tõdes Ott Tänak. „Meil ei olnud tehnilisi probleeme ja saime auto probleemideta teenindusparki tagasi toimetada. Aga ma ei saa öelda, et kõik on ideaalne, kuna ma pole autoga õiget keelt leidnud ja me ei esine sellisel tasemel, nagu peaks. Töötame selle kallal edasi ja püüame võimalikult palju parandada.“

Ott Tänak lisas, et pühapäeval on kilomeetreid veel küllaga, mis tähendab, et veel on võimalus mõned meistrivõistluste punktid saada. „Seega läheme välja ja anname endast parima,“ lausus rallipiloot.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.