main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Laager2019

Lapsi oodatakse korvpallilaagrisse!

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
20.08.2019
08:43

Taaskord toimub traditsiooniline noorte korvpallilaager, mis leiab aset 24. august kell 11.00-14.00 Kuressaare Spordikeskuses.

Seekordseteks laagri peatreeneriteks on Saaremaa parimad korvpallurid Indrek Kajupank ja Annika Köster. Neid abistavad Siim Hiie, Ats Pildre, Mihkel Kõrgesaar ja Siim Pildre.

Indreku ja Annika näol on tegemist pikaajaliste Eesti koondiste liikmetega ning mitmekordsete Eesti meistritega. Kogemuste pagas on nendel päris suur ning ootame laagrisse sellest osa saama palju poisse ja tüdrukuid. Muide, Annika valiti ka läinud hooaja parimaks naiskorvpalluriks.

Sellest hooajast avatakse Saaremaa Spordikoolis ka 1- 4. klassi tüdrukutele eraldi treeningrühm.

Poisse ootame laagrisse sünniaastaga 2006 – 2010 ning tüdrukuid 2006- 2009. Kui on mõni noorem, kes arvab et saab ilusti hakkama, siis igal juhul on oodatud laagrisse. Nii et kõik sõbrad ja vennad/õed registreerima J

Registreerimine kestab kuni 22. august! Laagritasu on 10€. Sisaldab laagri T-särki ning sooja sööki kahe trenni vahel.

Siim Hiie

Noortekorvpalli juht/treener

Saaremaa Spordikool

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.