main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võistkond väljateenitud medalitega. Erakogu

Võistkond väljateenitud medalitega. Erakogu

FC Kuressaare lapsevanemad turniiril Rõõm jalgpallist kolmandad

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.11.2019
19:26

Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitud lapsevanemate turniiril Rõõm jalgpallist sai FC Kuressaare kolmanda koha.

FC Kuressaare viigistas 1:1 FC Tiigrite ja 0:0 Viimsi MRJK-ga, võitis 4:0 FC Kose ja 1:0 Saue JK ning kaotas 0:3 FC Florale. Esikoha sai 12 punktiga Saue JK, teine oli 10 punktiga FC Flora ja kolmas 8 punktiga FC Kuressaare.

“Mängud olid kõik väga tasavägised,” kommenteeris Jüri Virves. “Kuna me trenni teeme juba saalis, siis esimene mäng läks sisse elamiseks ja väljakuga harjumiseks.  Aga nagu ikka me läksime nautima ja lihtsalt oma mängu mängima. Kõik andsid endast parima.”

Mängisid Jüri Virves, Uldis Teern, Veiko Viil, Madis Mägi, Raimond Salong, Imre Kiier, Rene Jalak, Priit Maksimov, Veroonika Lember, Teele Sild, Triin Tedrekull, Kaupo Saar ja Madis Kuusk.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.