main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeskond mänguks valmis. Allan Mehik

Meeskond mänguks valmis. Allan Mehik

Läbi vasktorude käinud Saaremaa Võrkpalliklubi võitis ikkagi hõbeda

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.03.2021
21:45

Tänavusel hooajal palgaprobleemidega hädas olnud, mängijate lahkumise ja uute meeste liitumise üle elanud, poolfinaalis Selveri vastu 0:2 kaotusest välja tulnud ja Eesti meistrivõistluste finaalseerias vigastusega oma rünnakuliidri Hindrek Pulga kaotanud Saaremaa Võrkpalliklubi jäi finaalis küll Bigbankile alla, kuid eelnevat arvestades on meeskond ikkagi võitja.

„Ma arvan, et me võitsime hõbemedalid,“ märkis peatreener Ioannis Kalmazidis, kes vahetult pärast 0:3 kaotust ei olnud õnnelik, kuid kui toimunule loogiliselt tagasi vaadata, siis võib öelda, et oldi ikkagi võitjad.

„Me tegime Selveri vastu fantastilise töö, aga kahjuks oli meil Hindrekuga ebaõnne ja probleeme on olnud niipalju, et olen oma poiste üle väga uhke, kes andsid igas olukorras endast parima.“

Kapten Keith Pupart ütles, et tema tahtis kulda. „Meil on olnud hooaja vältel igasugused jamad, aga mina tahtsin ikkagi kulda. Läbikukkumiseks ei saa seda pidada, aga hõbeda värv mulle ikkagi ei meeldi,” tõdes nurgaründaja.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumise kahes esimeses geimis suutis Saaremaa Bigbankile vastu panna vaid teises geimis seisuni 7:7. Külalised domineerisid mõlemas geimis ning võitsid need 25:20 ja 25:17.

Kolmandas aga läks mänguks ka Saaremaa poolel ja omati ka geimpalli, kuid geim ikkagi 27:25 külalistele. „Saime mängus sisse, võtsime rohkem riske ja kohati see töötas, aga sisse tulid ka vead. Tartlasd leidsid juba, et mäng on tehtud, aga kahjuks tegime lõpus ise vead,“ leidis Ioannis Kalmazidis.

Saaremaa meeskonna kapten Keith Pupart ütles, et kui ise ei löö, siis lüüakse sulle ja ongi tulemus 3:0. „Me läksime võitlema ikka kulla eest. Tundus, et kaotasime selle mängu peas, sest meil oli niipalju üks-ühele olukordi ja kui sa neid ära ei lahenda, siis on võrkpallis võimalik võita sellist võistkonda nagu Tartu.“

Kodumeeskonna resultatiivsemad olid Rauno Tamme ja Markus Uuskari 10 punktiga. Saarlased said serve vastu 52-protsendiliselt, rünnakuid lahendati 35-protsendiliselt. Kokku teeniti 8 blokki ja löödi 2 ässpalli.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.