main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Terviserada uuendamisel. Alver Kivi

Terviserada uuendamisel. Alver Kivi

Kuressaare terviserada saab uue katte

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
03.11.2017
08:15

Jooksjate hulgas üha suuremat populaarsust koguv Kuressaare terviserada saab pärast freestraktori tehtud tasandustöid uue saepurust ja puiduhakkest katte.

Saaremaa spordikooli majandusjuht Kalev Kütt ütles, et rajakatte uuendamise vajalikud eeltööd tegi SA Eesti Terviserajad poolt antud rajafrees, mis freesis pinnase, tasandas lohud, lõikas läbi kändude juured, korjas välja kivid ja planeeris aluse.

„Profiil sai korda,“ lausus Kalev Kütt. „Kuna tervisepargi rajakate on juba enam-vähem 15 aastat paigas olnud, siis olid need tööd vajalikud. Ta ei pea lihtsalt vastu ja muutus kausiks ning kui juhtus palju vihma sadama oli kate liiga pehme.“

Kalev Kütt möönis, et sügis ei ole selliste tööde teostamiseks kõige parem aeg, kuid kuna freestraktor toodi mandrilt ei saanud selleks kahjuks aega valida. „See on tavaline rajahooldus protsess,“ märkis ta. „Käime seal veel oma jõududega vajalikke kohti tasandamas, järgmisel nädalal tuuakse uus hake peale ja praegu tuleb see aeg lihtsalt ära kannatada.“

Alver Kivi

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.