main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Värava lõi taas Sander Laht. Alver Kivi

Värava lõi taas Sander Laht. Alver Kivi

Kuressaare sai Tammekalt suure kaotuse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.11.2018
16:51

Jalgpalli Premium liigas suutis FC Kuressaare võõrsil Tartu JK Tammeka vastu püsida mängus poolaja, kuid lagunemine mängu teises pooles tõi kokkuvõttes 1:6 kaotuse.

“Esimese mängisime normaalselt ja teise kuni nende kolmanda väravani,” tõdes meeskonna peatreener Jan Važinski. “Raskused tulid sunnitud vahetustest, sest meil ei olnud pingilt võtta ründajat ja äärekaitsjat. Ei olnud võrdne vahetus. Teiseks arvasid mängijad, et mängus ei ole midagi, kuna Pärnu kaotas ja kõik on selge. Teeme õiged järeldused, valmistume läbi Pärnuga kohtumise üleminekumängudeks.”

FC Kuressaare kapten Sander Viira ütles, et kahjuks jättis suhtumine soovida. “Eks ma raputasin ka kõiki,” rääkis ta. “Flora vastu oli kõik korras, aga täna ei oska öelda kas varane ärkamine või pikk sõit, igatahes midagi ei toiminud.”

Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul mängitud kohtumises asusid võõrustajad 2:0 juhtima. Saarlased olid raskustes võõrustajate pressinguga ja kuidagi ei saadud palli pidama. Ja kui tundus, et Tammeka võtab probleemideta oma, siis Kure mehed arvasid teisiti. Esmalt oli parim võimalus Maarek Suursaarel, kui ta sai Sander Lahe tsenderdusest peaga löögile, kuid väravavaht tõrjus posti äärde lennanud palli.

  1. minutil ei realiseerinud penaltit Karmo Paju, kuid kolm minutit hiljem lõi Sander Laht karistuslöögist 1:2. Paraku lasti vastasel pärast puhkepausi lüüa neli vastuseta jäänud väravat.

Kuna Pärnu kaotas kindlat Kaljule, siis langevad nemad esiliigasse ja Kuret ootavad üleminekumängud kas FC Elva või Rakvere JK Tarvasega. “Kõigepealt on meil printsipiaalne kohtumine Vaprusega, sest oleme neilt saanud vaid ühe punkti ja seepärast alla võidu ei saa me endale lubada,” rääkis Sander Viira.

“Kumba vastast üleminekumängudel eelistada on keeruline öelda. Mõlemad meeskonnad on sarnaselt võitlejad, kuid tundub, et Elva on praegu paremas hoos.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.