main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marilis Remmel viis naiskonna juhtima. Alver Kivi

Marilis Remmel viis naiskonna juhtima. Alver Kivi

Kuressaare peatreener võtab võistkonna ees mütsi maha

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.07.2018
21:11

FC Kuressaare naiskonna peatreener Roland Kütt ütles pärast Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas võõrsil saavutatud 3:1 võitu FC Elva naiskonna üle, et võtab mängijat ees mütsi maha.

Kuigi võõrustajad asusid 1:0 juhtima, viigistas Kateriin Kuusk seisu 1:1-le. Teisel poolajal suurendasid eduseisu Marilis Remmel ja penaltist Kateriin Kuusk.

“Naiskond kinkis mulle enne mängu nokamütsi ja pärast seda kuidas nad täna mängisid võtan selle nende ees maha,” rääkis peatreener. “Oli raske mäng, palav ilm ja ilma vahetusteta. Tüdrukud võitlesid, sest füüsiliselt oli raske.  Võitsime oma lähirivaali, kellega oleme mänginud vahelduva eduga, kus kord võidavad nemad ja kord jälle meie.”

Roland Kütt ütles, et mängu üldpilt oli hea ja episoodiliselt lausa ilus. “Kohati tabas meid kaitses ja oma kastis paanika, kuid saime sellega siiski suuremate hädadeta hakkama,” tõdes Roland Kütt.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.