Kategooriad: Võrkpall
20.02.2018
08:30

Naiste võrkpalli esiliigas alates aasta algusest koos Peetri Võrkpalliklubiga kordamööda esikohta hoidnud Kuressaare möödus taaskord suurimast konkurendist ja läheb viimasele voorule vastu liidrina, vahendab volley.

Kodusaalis mänginud Kuressaare loovutas avageimis tabeli kuuendale VK Kramp N1-le 18 ja teises 17 punkti. Enim pidid võõrustajad oma paremuse tõestamiseks vaeva nägema kolmandas geimis, milles jäädi peale 25:22 tulemusega. “Kohtumises domineerisid servi vastuvõtt ja pallinguvead, kus vastased kinkisid meile ohtralt punkte, eriti viimases geimis. Saarlaste ridades puudusid erinevatel põhjustel mitmed põhimängijad, mis andis võimaluse särada noormängijatel. Viimsed said sellega aga väga hästi hakkama,” rääkis Kuressaare naiskonna abitreener Kristi Põld.

Esimesena tõmbas põhiturniirile joone alla tiitlikaitsja Sparta, kes võttis kodupubliku abiga 3:0 (18, 9, 24) võidu kolm kohta madalamal paikneva Neemeco/Gerardo’s Toysi üle.

Esikohale tõusnud Kuressaare on 11 mänguga kogunud 27 ja teiseks langenud Peetri Võrkpalliklubi 25 punkti. Viimases voorus mängib Kuressaare võõrsil Neemeco/Gerardo’s Toysi ja Peetri hetkel kolmandal kohal asuva Ülenurmega, kes on 10 mänguga kogunud 23 punkti. Põhiturniiri neljandana lõpetanud Sparta kogus 21 punkti. Järgnevad Tartu Dorpat/ TKSK, VK Kramp N1 ja Neemeco/Gerardo’s Toys. Täna kell 19.15 võtab Tartu Dorpat/TKSK kodusaalis vastu Ülenurme.