main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern lõi oma 9 värava. Alver Kivi

Kristina Teern lõi oma 9 värava. Alver Kivi

Kuressaare naiskond jätkab liiga liidrina

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
02.06.2019
18:17

Kuigi FC Kuressaare naiskond tegi võõrsil oma mängu Pärnu JK Vapruse vastu keeruliseks, tuldi koju ikkagi 3:2 võiduga ja teise liiga liidrina.

Esimese poolaja mängis naiskond väga korralikult, Marie Puusti ja Kristina Teerni väravatest saadi 2:0 edu ja kohtumine oli saarlannade kontrolli all. Teise poolaja algul lõi Eva Ratas seisuks 3:0 ja selle peale lasi naiskond pisut jala sirgeks.

Võõrustajad lõid ühe värava tagasi ja teenisid penalti mille Johanna Raamat tõrjus. Kui nad lõid seisuks 2:3 muutus mäng närviliseks ja Gerly Ots sai punase kaardi. Lisaks sai vigastada Anne-Mai Alas. “Tegime ise enda elu raskeks,” tõdes treener Roland Kütt, lisades, et järgmine mäng saab just koosseisu osas olema päris keeruline.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.