main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Punkt on teenitud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Punkt on teenitud. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kuressaare meestele Kärlal kaotus

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.02.2018
08:31

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliiga kohtumises Kärla spordihoones kaotas Kuressaare meeskond Rakvere Võrkpalliklubi II-le 2:3 (20:25, 14:25, 26:24, 25:16, 8:15).

“Põhiturniiri lõpp läks meil natuke aia taha,” tõdes treener Asko Esna. “Kolmest viimasest mängust me võidurõõmu kahjuks maitsta ei saanud. Täna Rakverega kahes esimeses geimis vastastel õnnestusid kõik asjad, mis nad meie poole saatsid. Me ei leidnud rohtu nende vastu, proovisime siit ja sealt.”

Kolmandas geimis oli vaja midagi muuta ja selleks vahetas Esna sidemängija kohale Tenni Saksakulmu. “Mitte, et Mart Tiitsaar hakkama ei saanud, aga käekirja muutmise eesmärgil,” selgitas ta.

“Saime oma näo tagasi ja poistel hakkas jälle põskedele ka natuke puna tulema. Viimases geimis saime stardist hästi minema. 7:6 eduseisul saime nagu suusatajad ütlevad –  haamri. Vastased said olulisi punkte ridamisi ja kaotusest polnud sel korral pääsu.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.