main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Raskeid hetki oli mängudes palju. Saaremaa Võrkpalli Liit

Raskeid hetki oli mängudes palju. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kuressaare meeskonnal must nädalavahetus esiliigas

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
04.12.2017
10:29

Kuressaare meeskond kaotas Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiiigas laupäeval TLÜ Võrkpalliklubile 0:3 (22:25; 26:28; 17:25) ja pühapäeval TTÜ/Kiilile 0:3(18:25; 29:31; 22:25) ja sellega langeti liigatabelis seitsmendale reale.

Mõlemas nädalavahetusel peetud kohtumises oli kõige põnevam teine geim, mis kaotati minimaalse vahega. Meeskonna kapteni Mart Tiitsaare sõnul olid nendes mõlemas geimis ka geimpallid, aga need suutis vastane neutraliseerida. „Mõlema mängu teisest geimist ongi väga kahju, et me ei suutnud oma võimalusi ära kasutada” rääkis sidemängija. Kogu nädalavahetust vaadates jääb suhu ikkagi mõru maitse, sest mõlemad vastased ei teinud supper mängu, aga ju siis me polnud nendeks kohtumisteks piisavalt valmis, lisas veel Tiitsaar. Nädalavahetusel kaks kaotust saanud Kuressaare meeskond langes küll tabelis seitsmendaks, aga 4.-7.kohani on kõikidel võrdne arv võite ja kaotusi.

Sellel aastal on Kuressaare meeskonnal veel kavas kaks kohtumist, kus 16.detsembril mängitakse võõrsil Rakvere VK II võistkonnaga ja pühapäeval 17.detsembril kodusaalis juba teise ringi esimeses mängus TTÜ/Kiiliga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.