Raskeid hetki oli mängudes palju. Saaremaa Võrkpalli Liit

Kuressaare meeskonnal must nädalavahetus esiliigas

Kategooriad: Võrkpall
04.12.2017
10:29

Kuressaare meeskond kaotas Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiiigas laupäeval TLÜ Võrkpalliklubile 0:3 (22:25; 26:28; 17:25) ja pühapäeval TTÜ/Kiilile 0:3(18:25; 29:31; 22:25) ja sellega langeti liigatabelis seitsmendale reale.

Mõlemas nädalavahetusel peetud kohtumises oli kõige põnevam teine geim, mis kaotati minimaalse vahega. Meeskonna kapteni Mart Tiitsaare sõnul olid nendes mõlemas geimis ka geimpallid, aga need suutis vastane neutraliseerida. „Mõlema mängu teisest geimist ongi väga kahju, et me ei suutnud oma võimalusi ära kasutada” rääkis sidemängija. Kogu nädalavahetust vaadates jääb suhu ikkagi mõru maitse, sest mõlemad vastased ei teinud supper mängu, aga ju siis me polnud nendeks kohtumisteks piisavalt valmis, lisas veel Tiitsaar. Nädalavahetusel kaks kaotust saanud Kuressaare meeskond langes küll tabelis seitsmendaks, aga 4.-7.kohani on kõikidel võrdne arv võite ja kaotusi.

Sellel aastal on Kuressaare meeskonnal veel kavas kaks kohtumist, kus 16.detsembril mängitakse võõrsil Rakvere VK II võistkonnaga ja pühapäeval 17.detsembril kodusaalis juba teise ringi esimeses mängus TTÜ/Kiiliga.