main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare kohtub karikasarjas Transiga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.08.2019
09:03

Eesti Jalgpalli liidus toimunud Evald Tipneri karikavõitluste 1/16 finaalide loosimisel sai FC Kuressaare endale vastaseks Narva JK Transi.

Jalgpalli Premium liigas on meeskonnad tänavu kohtunud kaks korda ning mõlemad kohtumised lõppesid võitlusliku viigiga. Kui Narvas oli tulemuseks 0:0, siis Kuressaares lahkuti väljakult skooriga 1:1.

“Trans läheb hooaja arenedes kogu aeg paremaks,” tõdes FC Kuressaare peatreener Jan Važinski. “Nad hakkavad tasapisi uue treeneri nõudmistest ja plaanidest aru saama, meeskond on hästi komplekteeritud ning kindlasti ambitsioonidega.”

Narva Trans on Eesti 2018. aasta karikavõitja ja see lisab saarlastele lisamotivatsiooni vastane Kuressaare linnastaadionil alistada. “See on karikamäng ja kodustaadion annab kindlasti eelise,” lausus Jan Važinski. “Meil on augustis vaja nendega mängida Narvas ka liigakohtumine ja see on Eestis üldse kõige pikem ots. Karikas peavad aga nemad siia sõitma. Oleme motiveeritud ja tuleb huvitav mäng.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.