main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Särgi tõmbab selga ka Urmas Rajaver. Alver Kivi

Särgi tõmbab selga ka Urmas Rajaver. Alver Kivi

Kuressaare jalgpallilegendid mängivad Pärnus sealsete legendidega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.08.2019
08:39

Laupäeval, 10. augustil kell 18 näeb Pärnu Rannastaadionil Pärnumaa ja Saaremaa vahelist vutimatši, kus jooksevad väljakule mitmed koondise legendid, aga ka Saaremaa vallavanem, tippkokk ja tuntud keskmaajooksja.

Saarlased panevad Pärnule vastu koosseisu, kus on ekskoondislane Andre Anis, endine noortekoondislane ja Nõmme Kaljus pallinud Martin Mägi ning mitmed endised ja praegused FC Kuressaare mängijad: Reio Alt, Andrus Koplimäe, Kristen Mere, Artur Rihvk, Jaanis Kriska, Peeter Pihel, Urmas Rajaver, Margus Rajaver, Aivo Laul, Sander Viira, Roland Kütt ja Kristo Salumaa.

Erikülalistena kuuluvad võistkonda endine kümnevõistleja ja tänane Saaremaa vallavanem Madis Kallas ning Eesti siserekordite omanik 1500 meetri, 1 miili ja 2000 meetri jooksus Andi Noot. Seejuures tasub märkida, et endine FC Kuressaare pallur Peeter Pihel on praegu tuntud kokk. Saarlasi juhendab Sõrve poolsaarel elav jalgpalliliidu president Aivar Pohlak.

Pärnumaa võistkonna värvides astuvad platsile 94 korda Eesti koondist esindanud Sergei Terehhov, 73-kordne internatsionaal Teet Allas, 67 korda Eestit esindanud Martin Vunk, 24 matšis Eesti väravat kaitsnud Toomas Tohver, endised koondislased Igor Prins (20), Gert Olesk (13), Karl Palatu (9) ja Marko Lelov (3), Eesti meistrisarja kogemusega Kert Kütt, Ranet Lepik, Andrus Mitt, Henri Rüütli, Indrek Joost, Meelis Eelmäe, Maido Pakk ja Toomas Pent, samuti Joonas Einfeldt ja Heigo Nigula. Pärnumaa treeneriteks on Märt Siigur, Mart Paumäe, Jüri Saar ja Kalev Pajula.

Projekti Eesti maavõistlused korraldab Eesti Jalgpalli Liit alates 2012. aastast. Turniiri süsteem näeb ette, et 15 maakonna ja pealinn Tallinna esindused kohtuvad omavahel kahel korral, mis teeb võistluse kestvuseks 30 aastat.

  1. augustil kell 18 Pärnu Rannastaadionil algav matš kuulub populaarse Pärnu Linnafestivali IN August programmi. Sissepääs kõigile tasuta!
FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.