main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitlus teisel korrusel. Alver Kivi

Võitlus teisel korrusel. Alver Kivi

Kurepliksid alustasid tiitlikaitsmist kaotusega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.06.2020
08:56

Tüdrukute jalgpalli U17 liigas alustas mullu Eesti meistriks tulnud FC Kuressaare kodus suure 0:6 kaotusega JK Tabasalule.

„Kui mäng kokku võtta mõne lausega, siis täna ebaõnnestus meil palju asju,“ tõdes treener Reivo Vinter. „Oli suuri raskusi füüsiliselt ja taktikaliselt suure väljaku ja täispika mänguga harjumisega ja 0:6 on muidugi palju. Samas arvan, et see seis kogu tõde ei näita nüüd, sest oli asju, mis mulle meeldisid ja mida soovin kindlasti edaspidi ka näha.“

Reivo Vinter usub, et võtab lihtsalt natuke aega, et tunnetus kätte saada ja oma mäng käima saada. „Kõige rohkem on kahju sellest, et tüdrukud nii halva emotsiooni hooaja algusesse said, sest tööd on tublisti tehtud ja vaeva nähtud,“ lisas ta.

„Kui hooaega pikemalt vaadata, siis tulemuse poolest ma eesmärki võistkonnale ei ole seadnud, vaid  meie peamine ülesanne on mitmekülgselt areneda, et tüdrukud oleks valmis astuma sammu naiskonnale lähemale.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.