main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Südikas mäng seekord punktilisa ei toonud. Allan Mehik

Südikas mäng seekord punktilisa ei toonud. Allan Mehik

Kurele heast teisest poolajast Kalju vastu ei piisanud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
07.07.2020
21:59

Jalgpalli Premium liigas võõrsil Nõmme Kalju vastu teisel poolajal korralikult domineerinud FC Kuressaare jäi nurgalöökidega peale 10:2 ja üritas lõpuni, kuid esimesel poolajal sisse lastud väravast kaotati kohtumine siiski 0:1.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles, et meeskond oleks väärinud vähemalt punkti. „Tulemus ei kajasta seda, mida saime,“ märkis ta, lisades, et kokkuvõttes on ta vaatamata kaotusele mänguga siiski rahul.

Hiiu staadionil mängitud kohtumise esimese poolaja kaotas Kure 25. minuti väravast 0:1. Eriti just tabamuse järel said võõrustajad kontrolli mängu üle enda kätte ja Kure suruti kaitsesse.

Teisele poolajale tulid saarlased intensiivsemalt, parema surve ja tõsisema tahtmisega ning Kalju mäng võeti oma kontrolli alla.

Kuressaare domineeris ja lõi võimalusi, Kalju korralike momentideni ei jõudnud. Kure parim võimalus oli 90.+1 minutil Rasmus Saarel, kuid väravavaht Marko Meerits tegi suurepärase tõrje.

„Esimene poolaeg kulus meil kunstmuruga kohanemiseks,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Vaheajal muutsime pisut oma taktikat ja parandasime neid momente, mis meil väga hästi välja ei tulnud. Me läheme igas mängus võidule ning panustame palju mängijate mentaalsele poolele.“

Sander Laht ütles, et algul oli meestele harjumatu kohaneda Hiiu kunstmuruga ja ei saadud üldse mängule pihta. „Teisel saime kohe mängu käima ja kui Rasmus oleks ära löönud olnuks 1:1 õiglane tulemus,“ märkis ründaja.

Kohtumises ei teinud kaasa ja istus varumängijate pingil Sander Seeman. „Ta on meie meeskonna süda, kuid tal on kerge vigastus ja vajab puhkust,“ selgitas Roman Kožuhhovski, kes ei julgenud öelda, kas poolkaitsja on valmis laupäevaseks mänguks Tammekaga. „Ta on valmis alati mängima, aga oluline on ka mängija tervis ja seepärast ei oska ma täna sellele küsimusele vastata.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.