main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinnatseki andis Kristen Lapale üle klubi president Priit Penu. Allan Mehik

Auhinnatseki andis Kristen Lapale üle klubi president Priit Penu. Allan Mehik

Kure septembrikuu parim oli Kristen Lapa

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.10.2021
09:02

FC Kuressaare võitis septembris jalgpalli Premium liigas Nõmme Kalju 3:0, Pärnu Vapruse 6:0 ja viigistas Narva Transiga 2:2. Meeskonna parimaks nimetati väravavaht Kristen Lapa.

„Iga mängija soorituse väljakul määravad tema meeskonnakaaslased,“ märkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski, lisades, et septembris oli iga mängija parima tiitlit väärt, kuid kokkuvõttes langes valik Kristen Lapale.

„Tal ei olnud septembrikuistes mängudes väga palju tööd, kuid nendes olukordades, mis tekkisid mängis Kristen kindlalt ja tegi oma töö koos meeskonnakaaslastega suurepärasel tasemel ära.“

Roman Kožuhhovski sõnul väärib Kristen Lapa seda enam tunnustust, et ta on tänu ajateenistusele keerulises olukorras ja ei saa täiega treeningutele pühenduda. „Tema mäng ei ole ideaalne ja tuleb ette vigu, kuid oma enesekindluse väravapostide vahel on ta andnud edasi ka meeskonnakaaslastele,“ lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.