main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Silver-Alex Kelder võitluses Tammeka värava ees. Irina Mägi

Silver-Alex Kelder võitluses Tammeka värava ees. Irina Mägi

Kure pikendas kaotusteta seeria kuue mänguliseks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
01.10.2022
19:49

Jalgpalli Premium liigas mängis FC Kuressaare koduväljakul 2:2 viiki Tartu Tammekaga, millega suurendati oma kaotusteta seeria kuue mänguliseks.

FC Kuressaare on nüüd kuuest viimasest kohtumisest võitnud kolm ja viigistanud kolm. Meeskonna viimane kaotus jääb 21. augustisse, kui kodusel linnastaadionil jäädi 2:3 alla Tallinna Levadiale. Kuressaare on tänavu kodus kaotanud vaid Florale ja Levadiale.

„Oleme oma koduväljakust teinud tõelise kindluse, sest see mida me väljakul näitame on olnud unikaale ja kõik meeskonnad, kes on Kuressaarde tulnud on olnud raskustes,“ rääkis peatreener Roman Kožuhhovski.

Praegu, kui meeskonnal on peaks olema viies koht kindel, sest keeruline on tõusta neljandaks ja langeda kuuendaks. „Mina ja meeskond oleme väga näljased,“ märkis Roman Kožuhhovski, lisades, et nii tugevneb iseloom.

„Võite ootavad meilt klubijuhid ja fännid ning kõik tunnevad, et oleme seisus, kus peame kõiki vastaseid võitma. Seepärast teame, et me ei saa kedagi alt vedada, me peame olema motiveeritud. Iga positiivne tulemus sisendab meile enesekindlust. Nüüd tuleb hooaja lõpp väga raske, kuid ma näen treeningute põhjal, et keegi ei tee allahindlust ja soovib maksimumi.“

Kuressaare linnastaadionil mängitud kohtumises asus Kure kahel korral juhtima, kuid lasi mõlemal korral viigistada. Esmalt lõi 10. minutil Mattias Männilaan 1:0, kuid vaid neli minutit hiljem oli seis 1:1. 84. minutil sahistas tartalaste väravavõrku Michael Schjönning-Larsen, kuid

  1. minutil seadsid külalised jalule 2:2 viigi.

„Me tahtsime võita ja tegime kõik võidu nimel, kuid mingites momentides vedas realiseerimine alt,“ tõdes Roman Kožuhhovski. „Jalgpallis nii juhtub. kui tundsime juba, et võtame kolm punkti, siis viimastel sekunditel andsime käest. Sellele vaatamata tänasin poisse ja positiivne on see, et mängitakse heal tasemel juba pikk periood ja kõik tahavad mängu võita.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.