main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sander Laht hinnaalandust ei luba. Alver Kivi

Sander Laht hinnaalandust ei luba. Alver Kivi

Kure ootab Kalju vastu kompromissitut võitlust

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.05.2020
08:59

Täna õhtul jätkub koroona pausi järel Kuressaare linnastaadionil jalgpalli Premium liiga, kus Nõmme Kalju FC-d võõrustav FC Kuressaare läheb ühe tiitlipretendenti vastu kompromissitusse lahingusse.

Kuressaare abitreener Jan Važinski ütles, et meeskonna füüsiline vorm on hea ja see näitab veelkord mängijate professionaalset suhtumist. „Kindlasti võtab natukene aega võistkonna koostöö taastumine, aga reedene mäng näitas palju positiivseid momente,“ lausus treener. „Premium liiga mängud on taas meie lemmikul Kuressaare linnastaadionil, kus meid ootab hea kvaliteediga muruväljak. Mängus Kalju vastu tahame pakkuda kompromissitut võitlust igal väljaku meetril ja ainult kahju, et meie fantastilised fännid vaatavad Internetis mängu ülekannet, aga mitte tribüünilt.”

Ründaja Sander Laht tõdes, et Kalju on tuttav vastane ja üks tiitlipretendente, kuid palju uusi mehi ja vahepealne paus pakub kindlasti ka üllatusi, milleks peab valmis olema. „Meeskond on hooaja jätkumiseks teinud isuga trenni ja oleme valmis võitlema ühtse rusikana kogu Saaremaa eest!” leidis ta.

Kalju peatreener Marko Kristal ootab pärast pikka pausi punktide peale mängimist. „Treeningud ning kontrollkohtumine on loonud pildi meie hetkeolukorrast. Mängijate tahtmine ning füüsiline seis on hea ning mängupilt paraneb kindlasti iga järgneva mänguga,” märkis ta.

Kaitsja Mikk Reintami sõnul ei oota ees kerge mäng Kuressaares, kus vastane on taktikaliselt hästi valmistunud. „Esimesed mängud nõuavad lisakeskendumist, et varem automaatsena tundunud meeskonna plaanidest kinni pidada,” rääkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.