main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helina Tarkmeel vormistas lõppseisu. Alver Kivi

Helina Tarkmeel vormistas lõppseisu. Alver Kivi

Kure neiud tegid koondises skoori

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.07.2020
18:14

Eesti tüdrukute U17 ja U19 jalgpallikoondise kandidaadid kohtusid neljapäeval TNTK staadionil treeningmängus. Kohtumise võitis U17 koondis tulemusega 5:0. Skoori tegid ka FC Kuressaare mängijad.

Mängu avavärav sündis 16. minutil, kui skoori avas Lisandra Rannasto. Avapoolajal said veel tabamused kirja Kristina Teern ja Marta Liisa Staalfeldt. Teise kolmveerandtunni jooksul sai oma teise tabamuse kirja Staalfeldt ning 62. minutil tõi hilisema lõppseisu tabloole Helina Tarkmeel.

U-17 koondise väravas seisis FC Kuressaarest Victoria Vihman, algkoosseisu kuulusid veel Helina Tarkmeel ja Kristina Teern. U-19 koondist esindas Marie Puust.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.