Kure neiud tegid koondises skoori

Kategooriad: Jalgpall
24.07.2020
18:14

Eesti tüdrukute U17 ja U19 jalgpallikoondise kandidaadid kohtusid neljapäeval TNTK staadionil treeningmängus. Kohtumise võitis U17 koondis tulemusega 5:0. Skoori tegid ka FC Kuressaare mängijad.

Mängu avavärav sündis 16. minutil, kui skoori avas Lisandra Rannasto. Avapoolajal said veel tabamused kirja Kristina Teern ja Marta Liisa Staalfeldt. Teise kolmveerandtunni jooksul sai oma teise tabamuse kirja Staalfeldt ning 62. minutil tõi hilisema lõppseisu tabloole Helina Tarkmeel.

U-17 koondise väravas seisis FC Kuressaarest Victoria Vihman, algkoosseisu kuulusid veel Helina Tarkmeel ja Kristina Teern. U-19 koondist esindas Marie Puust.