main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Naiskond on mänguks valmis. Allan Mehik

Naiskond on mänguks valmis. Allan Mehik

Kure naiskonnale kodus kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
25.07.2021
18:47

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas kaotas FC Kuressaare koduväljakul JK Tallinna Kalev II-le 2:4 ja jätkab kuuendal kohal.

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises võitis Kure Elis Armuandi ja Kaili Lillese väravatest poolaja 2:1, kuid lasi pärast puhkepausi lüüa endale kolm vastuseta jäänud väravat.

„Positiivse poole pealt saame kaasa võtta hea esimese poolaja,“ rääkis naiskonna peatreener Reivo Vinter, kes loodab, et mängijate eneseusku tõstis see, et suudeti tugeva vastasega väga võrdselt mängida.

„Võrdse mängu tõttu ongi kahju sellest, et siit midagi kätte ei saanud. Teise poolaja algul oli supervõimalus 3:1 juhtima minna aga jäi löömata. Hiljem jäime tsenderduste kaitsmisega hätta ning lõpuks enam jõudu polnud, et punkti ees uuesti võitlema hakata.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.