main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Triin Tedrekull sai värava kirja. Alver Kivi

Triin Tedrekull sai värava kirja. Alver Kivi

Kure naiskond sai Viimsis teise kaotuse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.06.2022
17:43

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas sai FC Kuressaare oma teise kaotuse, kui võõrsil tunnistati Viimsi JK 4:2 paremust, Kure väravad lõid Triin Tedrekull ja Kaili Lilles.

„Kaks totaalselt erinevat poolaega,“ märkis peatreener Reivo Vinter. „Alustasime suhteliselt passiivselt ning jäime olukordadesse hiljaks. Peale 0:1 väravat lagunesime ja poolaeg 0:3. Riietusruumist läksime suure tahtega välja ja surusime vastase kiirelt enda poolele. Tekitasime tohutu arvu võimalusi, millest väga palju kahjuks löömata jäi. Selle poolaja võtame kindlasti positiivsena kaasa siit mängust.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.