main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Triin Tedrekull viis naiskonna juhtima. Alver Kivi

Triin Tedrekull viis naiskonna juhtima. Alver Kivi

Kure naiskond mängis kodus Elvaga viiki

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.10.2021
18:05

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas mängis FC Kuressaare koduväljakul FC Elvaga 1:1 viiki.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises viis Triin Tedrekull võõrustajad 9. minutil 1:0 juhtima, kuid 56. minutil lasti külalistel viigistada. „Alustasime mängu väga hästi ja saime hea surve peale,“ rääkis peatreener Reivo Vinter, lisades, et selle tulemusel lõi ka Triin Tedrekull naiskonna 1:0 ette.

„Esimese poolaja jooksul oli meil veel mitmeid häid momente, millest oleks võinud veel värava lüüa. Teisele poolajale tuli vastane paremini peale ja suutis viigistada. Lõpu poole võtsime päris palju riske, et võitu päästa, mis oleks meid 4.-6. kohamängudele viinud, aga peame siiski leppima nüüd 7.-9. kohaga.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.