main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mairo Miil. Jana Pipar/jalgpall.ee

Mairo Miil. Jana Pipar/jalgpall.ee

Kure mehed jäid koondisega Austriale alla

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.10.2021
08:17

Eesti noormeeste U21 jalgpallikoondis kaotas kodus EM-valiksarjas Austriale 0:4, kaasa tegi viis FC Kuressaare mängijat.

Kui algkoosseisus alustasid väravavaht Kristen Lapa, kaitsjad Michael Schjönning-Larsen ja Mairo Miil ning ründaja Mattias Männilaan, siis kaitsja Rasmus Saar sekkus 60. minutil. Meeskonda juhetas Kure peatreener Roman Kožuhhovski.

„Ühegi satsiga siin midagi kerget ei ole, tulebki lihtsalt kannatada, nemad mängivad palliga. Me ei tohi lasta kiiret väravat lüüa ja peame ootama enda ühte-kahte momenti,“ kommenteeris Miil Soccernet TV-le.

„Kaotusteseeria on muidugi kurb, aga peame võtma mängu korraga. Ei saa mõelda, et saime eelmise mängu tappa ja tuleme siis seda mängu ka kaotama. Peame ikka spordimehe hingega panema täiega. Teame, et vastased on kõvad, aga pole midagi teha.“

„Võrreldes Eesti Premium liiga tasemega, mängivad nad kindlasti tugevamates liigades, tase on neil hea. Ütleksin, et kiirusega me alla ei jää. Tehnika on neil muidugi hea, aga peame hakkama saama.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.