main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Magnus Karofeldile löödi seitse. Allan Mehik

Magnus Karofeldile löödi seitse. Allan Mehik

Kure kestis meistri vastu pool tundi

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.11.2019
18:48

Jalgpalli Premium liigas suutis FC Kuressaare võõrsil värske Eesti meistri Tallinna FC Flora vastu mängus püsida 32 minutit, siis lasti endale lüüa 7 vastuseta jäänud väravat.

Tallinnas A.LeCoq Arenal mängitud kohtumises võttis FC Kuressaare sisse kaitsva positsiooni ja FC Flora asus mängu kontrollima. Saarlased suutsid rünnakulaviinidele korralikult vastu seista, kuni Mihkel Ainsalu 32. minutil mänguskoori avas. Kokkuvõttes võitsid võõrustajad mängu 7:0.

“Raske on pärast sellist mängu midagi rääkida,” ütles peatreener Dmitrijs Kalašnikovs, kelle hinnangul oli meeskondadel suur klassivahe, kus Flora mängis ja võitis. “Meie saame oma võidu siis, kui jääme liigasse. Sellisest mängust õpib alati midagi, aga järgmise mänguni on viis päeva ja unustame tänase ära. “Keskendume oma mängule ja loodan, et mäng Transiga jääb meile tänavu viimaseks.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.